Máte záznam v registru? I tak můžete získat hypotéku!

Posted in Služby

hypotéka bez registru

Zamítli vám žádost o hypotéku v bance? Máte záznam v registru dlužníků, který vám znemožňuje získat jakýkoliv bankovní úvěr? Nezoufejte, protože na finančním trhu existuje i hypotéka bez registru. Společnost, která nabízí tuto hypotéku, vám poskytne hypotéku, aniž by nahlížela do registru dlužníků. Pojďme se na tento produkt podívat podrobněji.

Hypotéka je dlouhodobý úvěr, který slouží k financování vlastního bydlení. Je charakteristická tím, že je zajištěna zástavním právem k nemovitosti. Prostřednictvím nebankovní hypotéky vyřešíte tíživou finanční situaci. Pomůže vám, aniž by se dívala na registry. Do registru dlužníků se totiž může dostat každý z nás, byť jen nepatrností. Například zadáte špatně variabilní symbol splátky půjčky, platba se zpozdí a už budete zapsáni v registru dlužníků.

Kolik vám hypotéka bez registru nabídne?

Pokud chcete hypotéku bez registru, musíte počítat s tím, že se částka bude pohybovat níže než u banky. Zpravidla vám nebankovní instituce nabízí 50 až 70 % z odhadní ceny zastavené nemovitosti. Splatnost hypotéky je pak různá. Záleží pouze na vás, kolik jste schopni měsíčně splácet, ale většinou se pohybuje kolem třiceti let.

Pokud máte záznam v registru dlužníků, nemusíte se ničeho obávat. Hypotéku můžete získat i přes tento váš nedostatek.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit