Financování oprav hřišť

Posted in Firmy

Jak opravit hřiště, aby to město nestálo ani korunu? Možností je založit nadační fond, do kterého by mohli přispívat podnikatelé a z něj by se poté mohly financovat potřebné opravy. Na těchto hřištích by pak byly umístěny cedule  nebo loga sponzorů. Jestli je ale realizace takového nápadu reálná zůstává otázkou. Opravy hřišť jsou v mnoha případech nutností. Po pár letech využívání ať už dětského nebo sportovního hřiště dochází ke změně povrchu nebo poškození zařízení. Pokud tyto opravy financuje město, je třeba je svěřit do rukou profesionální firmy.

Lexan montáž

Posted in Firmy

Polykarbonátové dosky bojujú spoločne s minerálnym sklom o prvenstvo v zasklievanie budov. Vďaka tomu, že sú zo špeciálneho polykarbonátu, majú špeciálne technologické vlastnosti, ktoré nesú rad výhod. Vďaka svojej transparentnosti človek často ani nepozná, že sa nejedná o sklo, ale o iný materiál. Dokonalé parametre kvality, konštrukcia a funkcia zaisťujú maximálnu bezpečnosť, preto sa využívajú napríklad na ochranné prilby, priehľadné ochranné terče pre políciu, na rôzne strešné konštrukcie a v halách. Lexan montaz vám urobí špecializovaní firma!

Venkovní žaluzie Brno - Šotek

Posted in Firmy

Žaluzie jako stínící prvek jsou k dostání už pěknou řádu let. Jejich barevná paleta byla rozšířena, přibyly zcela nové druhy, k jejich výrobě se začaly využívat nové materiály a důležitý začal být jejich design, který zaujme i nejnáročnější zákazníky.