Potisk plastu

Posted in Služby

Firma Ofsito Zlín potiskuje plastové materiály pro venkovní i vnitřní reklamu (regálové upoutávky, nástěnné panely, reklamní bannery, plastové bezpečnostní a informační cedule, 3D loga a další).

Tradičná čínska medicína Bratislava

Posted in Služby

Najstarší a zároveň najrozšírenejšou metódou alternatívnej liečby je tradičná čínska medicína, ktorej korene siahajú až do dôb starších viac ako 5 000 rokov. Každý terapeut, ktorý dnes používa praktiky čínskej medicíny, sa opiera o tisícročnej skúsenosti a znalosti, ktoré tu zanechala rad lekárov.

Ponorné čerpadlo a jeho využití

Posted in Firmy

Hledáte vhodný přístroj, který vám bude čerpat vodu z hluboké studně či z vrtu? Nebo chcete pouze čerpat vodu ze sudu, abyste mohli zalévat svou zahradu? A plánujete vyprázdnění rybníku a bazénu na zimu, ale nemáte vhodný nástroj, který by vám usnadnil práci? V takových případech se vyplatí investice do ponorného čerpadla, které je schopné čerpat vodu až do výšky padesáti metrů.

Současný trh je rozmanitý a nabízí ponorná čerpadla s různými výkony. Některá čerpadla jsou méně výkonná, jiná naopak více. Záleží na tom, k čemu budete čerpadlo používat. Ponorné čerpadlo je určeno k vyčerpávání vody z nádrží s dešťovou vodou. Zpravidla bývá opatřeno spínačem, který sám dokáže po dosažení určité výšky hladiny vody zapnout čerpadlo. Jakmile se hladina vody sníží, motor čerpadla je zase vypnutý.