FASHION Intimate, Váš dodavatel spodního prádla!

Posted in E-shopy

Dámské spodní prádlo je druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou, je obvykle zakryto vrchním oblečením a pánské polovičce většinou vadí jeho přítomnost. Pokud se podíváme třeba na podprsenku, ta plní hned několik účelů, například zahaluje, zvýrazňuje nebo modeluje tvar a velikost prsů.

prádlo luna

Pokud Vám schází pár kousků nebo chcete jen obnovit svůj šatník, máte hned dvě možnosti, kde nakoupit.

  • e-shop
  • kamenná prodejna

Pokud zvolíte kamennou prodejnu, jedná se o klasický způsob, kdy si můžete spodní prádlo i vyzkoušet a zároveň posoudit, zda Vám sedí nebo naopak nesedí. Pokud máte víc odvahy, zvolíte e-shop, ale je třeba počítat s tím, že prálo sednout nemusí a vy jej budete obratem vracet. Kvalitní eshopy nabízejí dokonce i poštovné zdarma, když měníte nepadnoucí prádlo.

 

Internetový obchod FASHION INTIMATE patří mezi velmi dobré eshopy se spodním prádlem a nabízí prádlo značky Luna, vybrat si můžete jak z kalhotek, tak podprsenek, které jsou vyrobeny z kvalitního luxusního mikrovlákna a zaručují pohodlné nošení. Třeba Kalhotky. typu brazilky mají bezešvý zadní díl a celkově dotvářejí krásnou soupravu s push up podprsenkami stejného výrobce.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit