Propichování uší u dětí – na co si dát pozor?

Posted in E-shopy

dítě s náušnicí

Představa toho, že se vaše malá princezna bude dělat parádu v nádherných šatičkách doplněných o zlaté náušnice se zirkony se zamlouvá každé mámě. Ne vždy jsou ale při jsou alep ři propichování uší plněna všechna opatření a čas od času se stane, že se do ouška dostane třeba infekce. Není to sice nic vážného, ale vaše dcera z ní rozhodně nadšená nebude a vy budete mít strach se o propíchnutí pokusit znovu. DNes se podíváme na to, jak se takového výsledku jednoduše vyhnout.

FASHION Intimate, Váš dodavatel spodního prádla!

Posted in E-shopy

Dámské spodní prádlo je druh oblečení, které je v přímém kontaktu s pokožkou, je obvykle zakryto vrchním oblečením a pánské polovičce většinou vadí jeho přítomnost. Pokud se podíváme třeba na podprsenku, ta plní hned několik účelů, například zahaluje, zvýrazňuje nebo modeluje tvar a velikost prsů.

Pracovní obuv je v módě

Posted in E-shopy

Mít kvalitní pracovní obuv je základem každého úspěchu ať už v profesním životě, tak při práci na vlastní zahrádce. Základem pracovní obuvi, která nikdy nezklame, je pohodlí, prodyšnost, ale nepromokavost a také samozřejmě odolnost. Tyto vlastnosti pracovní obuvi se dokonce staly módním trendem.

pracovni obuv Farmarka

Takzvané farmářky najdete v každé prodejně obuvi, i když se na pracovní boty nezaměřuje. Je to jeden z mála případů, kdy funkčnost zvítězila a dokázala se protlačit i do běžného světa, kde je vše směřováno na dokonalý vzhled. Odolná pracovní obuv nemusí rozplakat vaši peněženku. Firma Repa s.r.o. nabízí pracovní obuv od 400 korun českých. V nabídce najdete i módní žluté farmářky!

SEO nelze zapnout

Posted in E-shopy

SEO opravdu není nic, co by šlo zapnout nebo jakkoliv jednorázově nastavit. SEO optimalizace Praha není navázána primárně na technické řešení webu, ale na řadu jiných aspektů. Předpokládám, že tento mýtus plyne z popletení si funkce vyhledávače a katalogu typu Firmy.cz. V katalogu si totiž výpis na první stránce na daná klíčová slova můžete zaplatit. V případě vyhledávače (jako je Google a Seznam), který hledá v celém internetu, to ale udělat nelze. S tím souvisí i mylná představa řady kodérů, že nastavením tzv. meta značek (description a keywords) lze pozici webu na klíčová slova nějak ovlivnit. Nelze. Tyto značky vyhledávač při vyhodnocení stránky nebere v potaz.