Kvadrokoptéry s GPS

Posted in Služby

Pokud hledáte alternativu dronů, kvadrokoptéry budou správná volba. Jedna se o ovládací vrtulníček, na který se dá připnout kamera a tím pádem se pak dá sledovat objekty z ptačí perspektivy. Jaké jsou její funkce?

  • možnost letu až do vzdálenosti 2km od ovladače
  • doba letu až 30 minut (bez zátěže)
  • maximální nosnost až 1kg
  • možnost připevnění GoPro, Sony NEX
  • možnost jednoduchého složení

Díky nadstandardním letovým funkcím je let touto kvadrokoptérou zcela bezpečný. O samotný let se i při větru postará automatický stabilizační systém či autopilot. Přistávání též funguje zcela automaticky. Dokonce i ve chvíli, kdy ztratíte signál tak se kvadrokoptéra automaticky vrátí zpět k vám a přistane.

Komponujte barvy do luxusních interiérů

Posted in Služby

Designéři a trendsetteři se shodli, že luxusní interiéry 21. století by se měly vytyčovat barevnými prvky. Skleněné tabulky, neobvyklý minimalistický nábytek, barevné motivy a lineární tvary. Interiér a vybavení dodávají pocit luxusu, barvy a detaily zase vzdušnosti a lehkosti. Takto by měl vypadat moderní luxusní interiér podle předního amerického designéra. Ostatní místnosti oživují moderní detaily, jako strakaté potahy, plastové dekorace nebo barevný nábytek. Jak působí barvy? Šedá a hnědá zastupují přírodní barevnou škálu a dělají interiér jednotný a kompaktní, oproti tomu červená, modrá, žlutá a fialová prostor projasňují a zútulňují.

TIG svařování

Posted in Služby

Metoda TIG (Tungsten Inert Gass) někdy také označovaná jako WIG (Wolfram Inert Gass) je v současné době nejprogresivněji rozvíjející se metodou svařování kovů vůbec. Opět se jedná o svařování elektrickým obloukem v ochranné atmosféře inertního plynu. Nejčastěji argonu, helia resp. jejich směsí. Oblouk hoří mezi základním materiálem a netavící se elektrodou. Netavící se elektrody jsou zhotoveny z wolframu, aby odolávaly vysokému tepelnému zatížení. Kromě čistého wolframu se používá wolframu legovaného vybranými prvky zejména thoriem, ceriem či zirkoniem. Svařuje se, obdobně jako plamenem, bez přídavného materiálu nebo s přídavným materiálem, který je přidáván do tavné lázně. Abyste mohli tuto metodu uvést do praxe, potřebujete hořák TIG, nejlépe od špičkové firmy TBI Industries.

Co je expresní přeprava

Posted in Služby

Nejprve bychom si měli ujasnit, co znamená slovo expresní. Pochází z latinského exprimere, vyjadřovat a expressus, výrazný, výslovný. Přes francouzštinu přišlo do angličtiny, kde se roku 1619 poprvé objevuje ve spojení „express messenger“, zvláštní posel, a roku 1794 ve významu rychlé poštovní a peněžní služby. Spojení „expresní vlak“ se poprvé objevilo roku 1841.Odtud se pak slovo expres a expresní rozšířilo ve významu „rychlé služby“ jako název novin („Daily Express“), jako označení pro jídelny, prádelny a další služby, dokonce i pro rychlý způsob vaření kávy espresso (presso). V oboru expresní přeprava zásilek tedy jde o pokud možno co nejrychlejší doručení balíčku. Na co si pak dát pozor? Cenu přepravy nelze stanovit paušálně. Při pravidelné spolupráci s jakoukoli přepravní společnosti si vyžádejte ceny přepravného. Ty se liší na základě objemu zásilek, hmotnosti, rozměrů (výška, šířka, délka), ADR, počtu kilometrů a rychlosti přepravy. Poté samozřejmě spolehlivost. V tom vede v ČR firma INEX Spedition!