Vzdělání je důležitou částí vašich úspěchů

Posted in Služby

Marketing je klíčovou činností při pěstování a rozvíjení vašeho podnikání. Kurzy Jiřího Jemelky nabízí velmi praktický přístup k získání základních marketingových dovedností.
Pomocí konzultací v rámci programu zaručujeme úspěch a zkušenosti, které postupně implementujete do své firmy. Získáte nové dovednosti a znalosti o procesech, řízení lidí a všeho kolem. Společně pomůžeme vašemu obchodu osvojit si efektivní marketingové praktiky, které vám zajistí vyšší zisk. Pokud vás nabídka zaujala, tak doporučujeme domluvit si nezávaznou schůzku s panem Jemelkou, kde si ujasníte vaše představy a potřeby. Nikdo neodcházel z kurzů nespokojen.

Je digitální tisk to pravé pro vás?

Posted in Služby

Co je digitální tisk? Je to prakticky velká barevná laserová tiskárna. "Digitální" je proto, že tisková data jsou přenášena do tiskárny v digitální podobě - tedy z počítače do tiskárny, která poté tiskne. Digitální tisk tak může vyhotovit různé výtisky se stejnými náklady - pokaždé když papír projede tiskárnou, může na něj být nanesen jiný obraz.

Technologie digitálního tisku je tak vhodná především pro:

  • malonákladový tisk - do 1000 kusů (vychází levněji než offsetový tisk, díky nulovým nákladům na předtiskovou přípravu)
  • personalizaci každého vytištěného kusu
  • rychlý tisk - tisk v řádu hodin, bez nutnosti čekání na uschnutí barev
  • Je vhodný také pro velkoformátový tisk, například bilboardy, prezentační materiály, ale i plakáty, vizitky a ostatní propagační materiály.

Kdy použijete UV tiskárnu?

Posted in Služby

Hledáte vhodný způsob tisku, jak ozdobit reklamní předmět? Digitální UV tisk je technologie, se kterou můžete potisknout zapalovače, otvíráky, dveře, míče a další předměty. K této práci se používá UV tiskárna, která se zaručuje kvalitním tiskem. Můžete dosáhnout foto-kvality i při potisku linolea.

Jak na migrény?

Posted in Služby

migreny oberon cinska medicinaCo je to vůbec migréna? Pod tímto termínem se skrývá stále častější chronické onemocnění, které je charakterizováno opakovanými záchvaty bolesti hlavy. Nejčastěji migrénu doprovází nevolnosti, zvracení, větší citlivost na zvuky, zápachy a podobně. Nejčastěji se vyskytuje toto onemocnění u žen, a to až u 20 %. U mužů se objevuje pouze zřídka, kolem 7 %. Migrénou dnes trpí všechny věkové kategorie, ale nejčastěji kolem 30. až 40. roku života.

Ofsito Zlín

Posted in Služby

Potřebujete potisknout dřevěné výrobky? Obraťte na zlínskou firmu Ofsito, která tiskne černobíle i barevně na jakýkoliv druh dřeva. Podmínkou je nezvlněný, suchý povrch zbavený veškeré mastnoty. Potisk dřeva se týká jakékoliv dřeviny (lamino MDF desky a překližky). Je možný potisk na rovné i zaoblené povrchy. Tento způsob tisku se realizuje například u kuchyňského vybavení, plaket, dárkových předmětů, hraček nebo her.

Vyzkoušeli jste digitální tisk?

Posted in Služby

Doslova na počkání lze realizovat digitální tisk, který umožňuje vytvořit tiskovinu přímo z počítače (bez dalšího mezikroku), a to už od jednoho kusu. Tiskárna OFSITO všem zájemcům nabízí expresní digitální tisk letáků, vizitek, brožur, samolepek a mnoha dalších materiálů.