S námi budete vidět

Posted in Služby

Sídlo každé společnosti by mělo být označeno venkovní světelnou reklamou, která má za úkol jasně identifikovat jméno i název společnosti. Díky venkovní světelné reklamě se nestane, že si vás někdo splete nebo nenajde cestu do vašeho sídla. Pokud vede cesta do vaší společnosti skrz spoustu křivolakých uliček, potřebujete venkovní světelnou reklamu jako sůl.

venkovní reklama svítí

Venkovní vytrína

Posted in Služby

Venkovní vitríny jsou informační vitríny určené pro exteriérové použití - pro vystavování tiskovin, letáků a dokumentů ve venkovním prostředí. Je možné je umístit na čtverhranné sloupky pro přímé zabetonování nebo do patek nebo na fasádu budov.

Na trhu jsou k dispozici jednostranné vitríny i oboustranné křídlové vitríny, jejichž dveře jsou vyměnitelné bez nutnosti použití nářadí nebo demontáže vitríny. Prosklení vitríny je možné zvolit z odolného plexiskla nebo z bezpečnostního skla a jsou také vybaveny praktickými otvory proti kondenzaci vlhkosti.

Chce-li se jako firma, město či organizace zviditelnit na veřejném prostoru, využijte právě venkovních vitrín, které působí jako skvělé médium, ke sdělování informací nebo fotografií. Tyto vitríny jsou většinou umístěny tam, kudy proudí velká spousta lidí.

Pitbike

Posted in Služby

 

Pitbike je malý motocykl, který je dnes velmi oblíbený nejen mezi mládeží, ale i dalšími generacemi. Tyto malé motocykly jsou velmi oblíbené hlavně v USA a Austrálii, ale u nás v posledních letech také získávají na popularitě. Toužíte mít svůj vlastní pitbike či dirtbike? Pak se obraťte na světově proslulou značku Xmotos, která má ve svém portfoliu produktů vysoce kvalitní motocykly. V nabídce této značky najdete také čtyřkolky, které si vás podmaní svým originálním vzhledem a prvotřídními jízdními vlastnostmi.

Objednejte si žlutý hrách online

Posted in Služby

žlutý hrách

Žlutý hrách je výborná a chutná potravina pro pravidelnou konzumaci. Hrách je velmi sytý a vydatný a v kombinaci se zeleninou můžeme získat velmi chutné a zdravé jídlo. Obsahuje velké množství bílkovin, takže je ideální potravina pro ty, kteří nejedí maso.

Formální oblečení může být i pohodlné

Posted in Služby

Je od vás vyžadováno, abyste nechodil v otrhaných džínách a tričku s potiskem. V tomto případě určitě oceníte formální oblečení. U mužů si pod tímto můžeme představit jednobarevné džíny, chinos, či jiné jednoduché kalhoty a například polokošili, či košili. Formální oblečení zaručí, žer budete vždy elegantní, ale zároveň se budete cítit pohodlně. Můžete tak okamžitě vyrazit na pracovní oběd s klientem, vyzvednout děti ze školy, nebo jít na dlouhou procházku městem. Ostudu zaručeně neuděláte!
Zkuste si, jaké formální oblečení by nejvíce slušelo právě vám.