Značky na pracovní obuvi

Posted in E-shopy

Pokud jste si již někdy vybírali pracovní obuv, tak jste pravděpodobně narazili na různá označení. A pokud nevíte, co různá písmenka a číslice na botách znamenají, tak jsme tady my.

pracovní obuv

Hydraulická čerpadla a co o nich nevíme

Posted in E-shopy

Hydraulická čerpadla nebo pumpy jsou mechanické stroje, jež jsou poháněna motorem, který dodává energii tekutině, jež skrz ně protékají. Hydraulické přenosy se u čerpadel dělí na hydrodynamické a hydrostatické.
Hydraulická čerpadla dále můžeme rozlišit jako čerpadla s vnitřním ozubením, pístová čerpadla, čerpadla s vnějším ozubením, lamelová čerpadla, tandemová čerpadla a i ruční čerpadla. Hydraulická čerpadla vybíráme především dle provozního tlaku, jež uvádí výrobce a geometrického objemu a geometrického objemu, jež je schopno čerpadlo generovat.

http://www.sportovni-pradlo.cz/

Připravte se na zimu

Posted in E-shopy

zimní brusle

Letní sezóna pomalu končí a je potřeba se připravovat na zimní období. Zima je roční období, během něhož si budete užívat lyžování, snowboarding, běžkování a také bruslení. Aby se vám tyto sporty provozovali co nejlépe, je potřeba investovat také do kvalitní zimní výbavy. Ať už kupujete lyže, zimní brusle či snowboard, neměli byste výběr rozhodně uspěchat. Jedná se o nákladný nákup, který byste neměli podceňovat.

Do prodejen se sportovním vybavením se pomalu dováží zimní potřeby. Jestliže si chcete užít bruslení na zamrzlém rybníku v zasněžené krajině, kupte si brusle na led, se kterými bude projížďka jedna radost. Je potřeba vybrat správnou velikost, provedení a vysokou kvalitu. A stejně tak byste měli přistupovat při nákupu lyží a běžek. Není kam pospíchat. Zimu si s kvalitní zimní výbavou užijete na plno.

Korálky

Posted in E-shopy

Do módy se opět dostává bižuterie, jejíž hlavní dominantou jsou korálky. Sledujte nejnovější trendy, jděte s módou a začněte si dělat náhrdelníky a náušnice z korálků doma. Stačí mít šikovné ruce, bohatou fantazii, čas a trpělivost. Budete k tomu potřebovat také kvalitní příslušenství. Na trhu jsou k dostání korálky z různých materiálů – dřevěné, plastové, skleněné a další. Vybírat si můžete nejen dle materiálu, ale i podle barevných odstínů. Vytvořte si nový náhrdelník, který se bude hodit k vašemu oblíbenému outfitu.

Dřevěné korálky

Posted in E-shopy

Již od pradávna se používají dřevěné korálky pro tvorbu šperků. Jistě si je pamatujete ještě jako malá. Nadchnou vás zejména svou lehkostí, přírodním designem, variabilitou a jednoduchostí. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása, a o dřevěných korálcích to platí dvojnásobně. Šperky z dřevěných korálků působí elegantně, ale přitom stylově. K dostání nejsou pouze klasické kulaté korálky, ale vybírat i můžete i z jiných tvarů, například oválků, čtverců, obdélníků a podobně. Nabídka je pestrá.

Kreatin

Posted in E-shopy

Když se řekne kreatin, pak každý sportovec ví, o čem se mluví. Jedná se o zázračný, legální a vysoce účinný doplněk, s nímž můžete vylepšit svůj výkon, sílu a hlavně slouží k rychlému nárůstu svalové hmoty. Jestliže posilujete, pak pro vás má tato látka velký význam. Jedná se o aminokyselinu, která se tvoří v lidském těle. Ale při jeho nedostatku mají sportovci zhoršený výkon a také zpomalenou regeneraci. Není tedy divu, že se kreatin objevil jako doplněk stravy.