Jak koupit elektromotor

Posted in Firmy

V první řadě musíme vědět, že točivý elektromotor má dvě části - stator a rotor. Stroj je konstruován tak, aby na sebe vhodně vzájemně působila magnetická pole rotoru a statoru a působením vytvářela kroutící moment. Poté se musíme rozhodnout, jestli potřebujeme stejnosměrný nebo střídavý stroj. Stejnosměrný stroj je možno, za určitých podmínek konstrukce stroje, napájet ze soustavy sníženého kmitočtu. U střídavého dvoupólového stroje s jedním pólpárem (jeden severní a jeden jižní pól) platí, že mechanický a elektrický úhel je shodný. Dvoupólové stroje mají synchronní otáčky 3000 min-1/50 Hz. Dvoupólový asynchronní stroj má otáčky asi 2800 min-1/50 Hz. Teď už stačí navštívit firmu Prodej elektromotorů, nebo si vybrat přímo na jejich webu podle Vašich požadavků!

Broušení plechů

Posted in Firmy

Najít firmu v oblasti leštění a broušení nerezu, která by vám mohla garantovat nízkou cenu a vysokou kvalitu, není lehký úkol. Jednou z nich však je firma Fruněk INOX s.r.o., která se může pyšnit bohatou nabídkou služeb a produktů. Mezi službami najdete broušení, leštění, frézování, vrtání, řezání či ohýbání. Jestliže chcete využít některé z těchto služeb, navštivte firmu v prostorách průmyslové zóny ve Zlíně, kde má svou vlastní výrobní halu pro zprostředkování své práce.

S námi budete vidět

Posted in Služby

Sídlo každé společnosti by mělo být označeno venkovní světelnou reklamou, která má za úkol jasně identifikovat jméno i název společnosti. Díky venkovní světelné reklamě se nestane, že si vás někdo splete nebo nenajde cestu do vašeho sídla. Pokud vede cesta do vaší společnosti skrz spoustu křivolakých uliček, potřebujete venkovní světelnou reklamu jako sůl.

venkovní reklama svítí