Kamnářství?

Posted in Firmy

Každý rok vás překvapí vysoká cena na faktuře za elektřinu či plyn? Obáváte se další tuhé zimy, kvůli níž opět protopíte vysoké částky? Zavčasu si pořiďte kamna či krb s teplovodním výměníkem. Dnes jsou teplovodní krby stále oblíbenějším způsobem vytápění rodinného domu i chalupy. Hlavní předností je, že neslouží pouze k vytápění jednoho pokoje, ale krb je určen k vytápění celého domu. Konečně můžete dosáhnout energické nezávislosti.

Čerpadla

Posted in Firmy

Většina lidí si ani neuvědomuje, jak nám technika v současné době usnadňuje život. Při představě, že si dřív lidé museli pomoct především vlastními silami se celí osypeme. Jedním ze základních technických vymožeností jsou i čerpadla, konkrétněji hydraulická čerpadla, které většinou dodávají olejové tekutiny do hydraulického systému.

Tato čepadla se vyrábí se v mnoha velikostech, dle potřeby a použití. Dále se rozdělují na jednotlivé druhy. Například hydraulická čerpadla s vnějším ozubením, hydraulická čerpadla s vnitřním ozubením, tandemová čerpadla a mnoho dalších

Psychologická funkce radarů

Posted in Firmy

Radary jsou přístroje, ze kterých mají strach hlavně řidiči, jsou totiž často vnímány hlavně jako zařízení sloužící k měření rychlosti vozidel. Využití radarových zařízení je však mnohem širší - mohou sloužit k zjišťování vývoje počasí, lokalizovat letadla a jiné objekty v atmosféře a slouží i k mnohým dalším činnostem. Zařízení na principu radaru využívá například i mikrovlnná trouba a v těle ho mají zabudovaný i někteří živočichové například netopýři.