Jak na migrény?

Posted in Služby

migreny oberon cinska medicinaCo je to vůbec migréna? Pod tímto termínem se skrývá stále častější chronické onemocnění, které je charakterizováno opakovanými záchvaty bolesti hlavy. Nejčastěji migrénu doprovází nevolnosti, zvracení, větší citlivost na zvuky, zápachy a podobně. Nejčastěji se vyskytuje toto onemocnění u žen, a to až u 20 %. U mužů se objevuje pouze zřídka, kolem 7 %. Migrénou dnes trpí všechny věkové kategorie, ale nejčastěji kolem 30. až 40. roku života.

Mestsky mobiliár

Posted in Firmy

Mať kde si sadnúť v meste či v parku a odpočinúť si je štandardom každého mesta či dediny. Musíme si ale uvedomiť a byť za to vďační, nie vždy tomu tak bolo. V súčasnosti stále viac miest investuje do kvalitného zušľachťovanie verejného priestoru a je to len dobre.

Ofsito Zlín

Posted in Služby

Potřebujete potisknout dřevěné výrobky? Obraťte na zlínskou firmu Ofsito, která tiskne černobíle i barevně na jakýkoliv druh dřeva. Podmínkou je nezvlněný, suchý povrch zbavený veškeré mastnoty. Potisk dřeva se týká jakékoliv dřeviny (lamino MDF desky a překližky). Je možný potisk na rovné i zaoblené povrchy. Tento způsob tisku se realizuje například u kuchyňského vybavení, plaket, dárkových předmětů, hraček nebo her.