Značky na pracovní obuvi

Posted in E-shopy

Pokud jste si již někdy vybírali pracovní obuv, tak jste pravděpodobně narazili na různá označení. A pokud nevíte, co různá písmenka a číslice na botách znamenají, tak jsme tady my.

pracovní obuv

Hydraulická čerpadla a co o nich nevíme

Posted in E-shopy

Hydraulická čerpadla nebo pumpy jsou mechanické stroje, jež jsou poháněna motorem, který dodává energii tekutině, jež skrz ně protékají. Hydraulické přenosy se u čerpadel dělí na hydrodynamické a hydrostatické.
Hydraulická čerpadla dále můžeme rozlišit jako čerpadla s vnitřním ozubením, pístová čerpadla, čerpadla s vnějším ozubením, lamelová čerpadla, tandemová čerpadla a i ruční čerpadla. Hydraulická čerpadla vybíráme především dle provozního tlaku, jež uvádí výrobce a geometrického objemu a geometrického objemu, jež je schopno čerpadlo generovat.

http://www.sportovni-pradlo.cz/

Vzdělání je důležitou částí vašich úspěchů

Posted in Služby

Marketing je klíčovou činností při pěstování a rozvíjení vašeho podnikání. Kurzy Jiřího Jemelky nabízí velmi praktický přístup k získání základních marketingových dovedností.
Pomocí konzultací v rámci programu zaručujeme úspěch a zkušenosti, které postupně implementujete do své firmy. Získáte nové dovednosti a znalosti o procesech, řízení lidí a všeho kolem. Společně pomůžeme vašemu obchodu osvojit si efektivní marketingové praktiky, které vám zajistí vyšší zisk. Pokud vás nabídka zaujala, tak doporučujeme domluvit si nezávaznou schůzku s panem Jemelkou, kde si ujasníte vaše představy a potřeby. Nikdo neodcházel z kurzů nespokojen.