Hydraulická čerpadla a co o nich nevíme

Posted in E-shopy

Hydraulická čerpadla nebo pumpy jsou mechanické stroje, jež jsou poháněna motorem, který dodává energii tekutině, jež skrz ně protékají. Hydraulické přenosy se u čerpadel dělí na hydrodynamické a hydrostatické.
Hydraulická čerpadla dále můžeme rozlišit jako čerpadla s vnitřním ozubením, pístová čerpadla, čerpadla s vnějším ozubením, lamelová čerpadla, tandemová čerpadla a i ruční čerpadla. Hydraulická čerpadla vybíráme především dle provozního tlaku, jež uvádí výrobce a geometrického objemu a geometrického objemu, jež je schopno čerpadlo generovat.

http://www.sportovni-pradlo.cz/

Vzdělání je důležitou částí vašich úspěchů

Posted in Služby

Marketing je klíčovou činností při pěstování a rozvíjení vašeho podnikání. Kurzy Jiřího Jemelky nabízí velmi praktický přístup k získání základních marketingových dovedností.
Pomocí konzultací v rámci programu zaručujeme úspěch a zkušenosti, které postupně implementujete do své firmy. Získáte nové dovednosti a znalosti o procesech, řízení lidí a všeho kolem. Společně pomůžeme vašemu obchodu osvojit si efektivní marketingové praktiky, které vám zajistí vyšší zisk. Pokud vás nabídka zaujala, tak doporučujeme domluvit si nezávaznou schůzku s panem Jemelkou, kde si ujasníte vaše představy a potřeby. Nikdo neodcházel z kurzů nespokojen.

Je digitální tisk to pravé pro vás?

Posted in Služby

Co je digitální tisk? Je to prakticky velká barevná laserová tiskárna. "Digitální" je proto, že tisková data jsou přenášena do tiskárny v digitální podobě - tedy z počítače do tiskárny, která poté tiskne. Digitální tisk tak může vyhotovit různé výtisky se stejnými náklady - pokaždé když papír projede tiskárnou, může na něj být nanesen jiný obraz.

Technologie digitálního tisku je tak vhodná především pro:

  • malonákladový tisk - do 1000 kusů (vychází levněji než offsetový tisk, díky nulovým nákladům na předtiskovou přípravu)
  • personalizaci každého vytištěného kusu
  • rychlý tisk - tisk v řádu hodin, bez nutnosti čekání na uschnutí barev
  • Je vhodný také pro velkoformátový tisk, například bilboardy, prezentační materiály, ale i plakáty, vizitky a ostatní propagační materiály.