Jak na opravu ploché střechy?

Posted in Firmy

Pokud Vás dlouhodobě trápí zatékající plochá střecha a už jste unavení z neustálého investování do nekonečných oprav, máme pro Vás skvělé řešení! Firma Střechy 92 je nezkušenější poskytovatel v republice s více než 800 realizacemi a zajišťuje opravy napříč celým Českem. Střechy 92 zajistí bezplatnou kalkulaci a poradenský servis, takže oprava ploché střechy se stává jednoduchou záležitostí. Zjistěte si více o této špičce českého trhu a nechejte si instalovat unikátní, ekologicky přátelskou střechu, která zajišťuje unikátní odvětrávání střechy.

Venkovní vytrína

Posted in Služby

Venkovní vitríny jsou informační vitríny určené pro exteriérové použití - pro vystavování tiskovin, letáků a dokumentů ve venkovním prostředí. Je možné je umístit na čtverhranné sloupky pro přímé zabetonování nebo do patek nebo na fasádu budov.

Na trhu jsou k dispozici jednostranné vitríny i oboustranné křídlové vitríny, jejichž dveře jsou vyměnitelné bez nutnosti použití nářadí nebo demontáže vitríny. Prosklení vitríny je možné zvolit z odolného plexiskla nebo z bezpečnostního skla a jsou také vybaveny praktickými otvory proti kondenzaci vlhkosti.

Chce-li se jako firma, město či organizace zviditelnit na veřejném prostoru, využijte právě venkovních vitrín, které působí jako skvělé médium, ke sdělování informací nebo fotografií. Tyto vitríny jsou většinou umístěny tam, kudy proudí velká spousta lidí.

Plot bez námahy

Posted in Firmy

Pokud chcete plot a nemůžete se rozhodnout, jaký plot zvolit, můžete spolupracovat s firmou, která se o vše postará. Ploty na klíč jsou běžnou praxí, kterou využívá řada lidí, která nemá čas řešit jaký plot postavit a vůbec ho stavět. Vybrat si můžete z několika typů plotů:
Živý plot, kde si můžete vybrat křovinu, dokonce i jehličnan či popínavou rostlinu, ovšem na plot si ještě chvíli počkáte.
Další a velice oblíbenou variantou jsou kamenné ploty, kdy se do pletiva nasype kamenní. Působí vzhledně až přírodně, má dlouhou životnost a stavba netrvá dlouho.
Pokud tedy chcete nechat plot na odbornících, využijte ploty na klíč.